Yhteystiedot ja aukioloajat


Kartta tähän

Alhotie 8
04430 Järvenpää

Automyynti

Uudet autot

Vaihtoautot

Huolto

Osastojen yhteystiedot
Uudet autot


Virpi Mäkeläinen

Autosihteeri,
Uudet autot / Vaihtoautot

+358407568746

virpi.makelainen@autoarita.fi

Tomi Orava

Toimitusjohtaja,
Vaihtoautot / Uudet autot

+358408484054

+358300472206

tomi.orava@autoarita.fi

Niko Lintula

Automyynti,
Uudet autot / Vaihtoautot

+358400521585

+358300472206

niko.lintula@autoarita.fi

Petri Myllylä

Vaihtoautopäällikkö,
Uudet autot / Vaihtoautot

+358401970747

+358300472206

petri.myllyla@autoarita.fi

Arttu Orttenvuori

Myyntijohtaja,
Uudet autot

+358401451254

+358300472206

arttu.orttenvuori@autoarita.fi

Markku Virta

Automyynti,
Uudet autot / Vaihtoautot

+358400989459

markku.virta@autoarita.fi

Uudet autot


Virpi Mäkeläinen

Autosihteeri,
Uudet autot / Vaihtoautot

+358407568746

virpi.makelainen@autoarita.fi

Tomi Orava

Toimitusjohtaja,
Vaihtoautot / Uudet autot

+358408484054

+358300472206

tomi.orava@autoarita.fi

Niko Lintula

Automyynti,
Uudet autot / Vaihtoautot

+358400521585

+358300472206

niko.lintula@autoarita.fi

Petri Myllylä

Vaihtoautopäällikkö,
Uudet autot / Vaihtoautot

+358401970747

+358300472206

petri.myllyla@autoarita.fi

Arttu Orttenvuori

Myyntijohtaja,
Uudet autot

+358401451254

+358300472206

arttu.orttenvuori@autoarita.fi

Markku Virta

Automyynti,
Uudet autot / Vaihtoautot

+358400989459

markku.virta@autoarita.fi

Vaihtoautot


Virpi Mäkeläinen

Autosihteeri,
Uudet autot / Vaihtoautot

+358407568746

virpi.makelainen@autoarita.fi

Tomi Orava

Toimitusjohtaja,
Vaihtoautot / Uudet autot

+358408484054

+358300472206

tomi.orava@autoarita.fi

Niko Lintula

Automyynti,
Uudet autot / Vaihtoautot

+358400521585

+358300472206

niko.lintula@autoarita.fi

Petri Myllylä

Vaihtoautopäällikkö,
Uudet autot / Vaihtoautot

+358401970747

+358300472206

petri.myllyla@autoarita.fi

Markku Virta

Automyynti,
Uudet autot / Vaihtoautot

+358400989459

markku.virta@autoarita.fi

Yritysmyynti


,

Huolto ja korjaus


Janne Eerola

Huoltoneuvoja,
Huolto

+358300472207

janne.eerola@autoarita.fi

Ari Vähämöttönen

Jälkimarkkinointipäällikkö,
Huolto

+358300472207

ari.vahamottonen@autoarita.fi

Markus Huuskonen

mekaanikko,
Huolto

Jouni Lindqvist

mekaanikko,
Huolto

Antti Virtanen

Huoltoneuvoja,
Huolto

+358300472207

antti.virtanen@autoarita.fi

Olli Mikonmäki

Mekaanikko,
Huolto

Jani Kakkonen

Mekaanikko,
Huolto

Pikahuolto


,

Korikorjaamo


Juha Kerola

korimekaanikko,
Korikorjaamo

Tomi Mäkinen

Korimekaanikko,
Korikorjaamo

Varaosamyynti


Heimo Anttila

varaosamyyjä,
Varaosat

+358207580703

heimo.anttila@autoarita.fi

Hallinto


,


Kartta tähän

Tuomaankuja 9
55100 Imatra

Automyynti

Uudet autot

Vaihtoautot

Huolto

Osastojen yhteystiedot
Uudet autot


,

Uudet autot


,

Vaihtoautot


Teemu Sallinen

Automyyjä,
Vaihtoautot

+358405895867

+358207912580

teemu.sallinen@arita.fi

Tomi Orava

Toimitusjohtaja,
Vaihtoautot / Hallinto

+358408484054

tomi.orava@autoarita.fi

Yritysmyynti


,

Huolto ja korjaus


Esko Mustonen

Huoltopäällikkö,
Huolto / Korikorjaamo / Vuokraamo

+358207912585

esko.mustonen@arita.fi

Heikki Martikainen

Huoltoneuvoja/varaosamyyjä,
Huolto / Varaosat

+358207912587

heikki.martikainen@arita.fi

Pikahuolto


,

Korikorjaamo


Esko Mustonen

Huoltopäällikkö,
Huolto / Korikorjaamo / Vuokraamo

+358207912585

esko.mustonen@arita.fi

Varaosamyynti


Marco Milistver

Varaosamyyjä,
Varaosat

+358207912588

marco.milistver@arita.fi

Heikki Martikainen

Huoltoneuvoja/varaosamyyjä,
Huolto / Varaosat

+358207912587

heikki.martikainen@arita.fi

Hallinto


Heli Paakkinen

Autosihteeri,
Hallinto

+358207912581

heli.paakkinen@arita.fi

Tomi Orava

Toimitusjohtaja,
Vaihtoautot / Hallinto

+358408484054

tomi.orava@autoarita.fi


Kartta tähän

Toikansuontie 8
53500 Lappeenranta

Automyynti

Uudet autot

Vaihtoautot

Huolto

Osastojen yhteystiedot
Uudet autot


Kimmo Hietala

Vaihtoautopäällikkö,
Vaihtoautot / Uudet autot

+358400659967

+358207912571

kimmo.hietala@arita.fi

Tomi Lampinen

Automyyjä, yritysmyynti,
Uudet autot / Vaihtoautot

+358400292292

+358207912572

tomi.lampinen@arita.fi

Roy Renlund

Myyntipäällikkö,
Vaihtoautot / Uudet autot

+358405363323

+358207912570

roy.renlund@arita.fi

Tomi Orava

Toimitusjohtaja,
Vaihtoautot / Uudet autot / Hallinto

+358408484054

tomi.orava@autoarita.fi

Jukka Ärttö

Automyyjä,
Uudet autot / Vaihtoautot

+358407583728

+358207912582

jukka.artto@arita.fi

Uudet autot


Kimmo Hietala

Vaihtoautopäällikkö,
Vaihtoautot / Uudet autot

+358400659967

+358207912571

kimmo.hietala@arita.fi

Tomi Lampinen

Automyyjä, yritysmyynti,
Uudet autot / Vaihtoautot

+358400292292

+358207912572

tomi.lampinen@arita.fi

Roy Renlund

Myyntipäällikkö,
Vaihtoautot / Uudet autot

+358405363323

+358207912570

roy.renlund@arita.fi

Tomi Orava

Toimitusjohtaja,
Vaihtoautot / Uudet autot / Hallinto

+358408484054

tomi.orava@autoarita.fi

Jukka Ärttö

Automyyjä,
Uudet autot / Vaihtoautot

+358407583728

+358207912582

jukka.artto@arita.fi

Vaihtoautot


Kimmo Hietala

Vaihtoautopäällikkö,
Vaihtoautot / Uudet autot

+358400659967

+358207912571

kimmo.hietala@arita.fi

Tomi Lampinen

Automyyjä, yritysmyynti,
Uudet autot / Vaihtoautot

+358400292292

+358207912572

tomi.lampinen@arita.fi

Roy Renlund

Myyntipäällikkö,
Vaihtoautot / Uudet autot

+358405363323

+358207912570

roy.renlund@arita.fi

Tomi Orava

Toimitusjohtaja,
Vaihtoautot / Uudet autot / Hallinto

+358408484054

tomi.orava@autoarita.fi

Jukka Ärttö

Automyyjä,
Uudet autot / Vaihtoautot

+358407583728

+358207912582

jukka.artto@arita.fi

Yritysmyynti


,

Huolto ja korjaus


Juha Hiiri

Korjaamopäällikkö,
Huolto / Korikorjaamo / Vuokraamo

+358207912576

juha.hiiri@arita.fi

Sami Reponen

Huoltoneuvoja,
Huolto

+358207912578

sami.reponen@arita.fi

Mikko Dillmann

Huoltoneuvoja,
Huolto

+358207912579

mikko.dillmann@arita.fi

Pikahuolto


,

Korikorjaamo


Juha Hiiri

Korjaamopäällikkö,
Huolto / Korikorjaamo / Vuokraamo

+358207912576

juha.hiiri@arita.fi

Varaosamyynti


Janne Vilhunen

Varaosapäällikkö,
Varaosat

+358207912567

janne.vilhunen@arita.fi

Heikki Vauhkonen

Varaosamyyjä,
Varaosat

+358207912568

heikki.vauhkonen@arita.fi

Hallinto


Satu Kaljunen

Autosihteeri,
Hallinto

+358207912560

satu.kaljunen@arita.fi

Tomi Orava

Toimitusjohtaja,
Vaihtoautot / Uudet autot / Hallinto

+358408484054

tomi.orava@autoarita.fi