Yhteystiedot  ja aukioloajat

Valitse oma liikkeesi, niin voimme palvella sinua sivustolla paremmin.


Alhotie 8
04430 Järvenpää

Automyynti

Uudet autot

Vaihtoautot

Huolto

Uudet autot


Virpi Mäkeläinen

Autosihteeri,
Uudet autot / Vaihtoautot

040 756 8746

virpi.makelainen@autoarita.fi

Tomi Orava

Toimitusjohtaja,
Vaihtoautot / Uudet autot

040 8484054

0300472206

tomi.orava@autoarita.fi

Niko Lintula

Automyynti,
Uudet autot / Vaihtoautot

0400 521585

0300472206

niko.lintula@autoarita.fi

Petri Myllylä

Vaihtoautopäällikkö,
Uudet autot / Vaihtoautot

040 1970747

0300472206

petri.myllyla@autoarita.fi

Arttu Orttenvuori

Myyntijohtaja,
Uudet autot

040 1451254

0300472206

arttu.orttenvuori@autoarita.fi

Markku Virta

Automyynti,
Uudet autot / Vaihtoautot

0400 989459

markku.virta@autoarita.fi

Vaihtoautot


Virpi Mäkeläinen

Autosihteeri,
Uudet autot / Vaihtoautot

040 756 8746

virpi.makelainen@autoarita.fi

Tomi Orava

Toimitusjohtaja,
Vaihtoautot / Uudet autot

040 8484054

0300472206

tomi.orava@autoarita.fi

Niko Lintula

Automyynti,
Uudet autot / Vaihtoautot

0400 521585

0300472206

niko.lintula@autoarita.fi

Petri Myllylä

Vaihtoautopäällikkö,
Uudet autot / Vaihtoautot

040 1970747

0300472206

petri.myllyla@autoarita.fi

Markku Virta

Automyynti,
Uudet autot / Vaihtoautot

0400 989459

markku.virta@autoarita.fi

Yritysmyynti


,

Huolto ja korjaus


Janne Eerola

Huoltoneuvoja,
Huolto

0300472207

janne.eerola@autoarita.fi

Ari Vähämöttönen

Jälkimarkkinointipäällikkö,
Huolto

0300472207

ari.vahamottonen@autoarita.fi

Markus Huuskonen

mekaanikko,
Huolto

Jouni Lindqvist

mekaanikko,
Huolto

Antti Virtanen

Huoltoneuvoja,
Huolto

0300472207

antti.virtanen@autoarita.fi

Olli Mikonmäki

Mekaanikko,
Huolto

Jani Kakkonen

Mekaanikko,
Huolto

Pikahuolto


,

Korikorjaamo


Juha Kerola

korimekaanikko,
Korikorjaamo

Tomi Mäkinen

Korimekaanikko,
Korikorjaamo

Varaosamyynti


Heimo Anttila

varaosamyyjä,
Varaosat

020 7580 703

heimo.anttila@autoarita.fi

Hallinto


,


Tuomaankuja 9
55100 Imatra

Automyynti

Uudet autot

Vaihtoautot

Huolto

Uudet autot


,

Vaihtoautot


Teemu Sallinen

Automyyjä,
Vaihtoautot

040 589 5867

020 7912 580

teemu.sallinen@arita.fi

Tomi Orava

Toimitusjohtaja,
Vaihtoautot / Hallinto

040 848 4054

tomi.orava@autoarita.fi

Yritysmyynti


,

Huolto ja korjaus


Esko Mustonen

Huoltopäällikkö,
Korikorjaamo / Huolto / Vuokraamo

020 7912 585

esko.mustonen@arita.fi

Heikki Martikainen

Huoltoneuvoja/varaosamyyjä,
Varaosat / Huolto

020 7912 587

heikki.martikainen@arita.fi

Pikahuolto


,

Korikorjaamo


Esko Mustonen

Huoltopäällikkö,
Korikorjaamo / Huolto / Vuokraamo

020 7912 585

esko.mustonen@arita.fi

Varaosamyynti


Marco Milistver

Varaosamyyjä,
Varaosat

020 7912 588

marco.milistver@arita.fi

Heikki Martikainen

Huoltoneuvoja/varaosamyyjä,
Varaosat / Huolto

020 7912 587

heikki.martikainen@arita.fi

Hallinto


Heli Paakkinen

Autosihteeri,
Hallinto

020 7912 581

heli.paakkinen@arita.fi

Tomi Orava

Toimitusjohtaja,
Vaihtoautot / Hallinto

040 848 4054

tomi.orava@autoarita.fi


Toikansuontie 8
53500 Lappeenranta

Automyynti

Uudet autot

Vaihtoautot

Huolto

Uudet autot


Kimmo Hietala

Vaihtoautopäällikkö,
Uudet autot / Vaihtoautot

0400 659 967

020 7912 571

kimmo.hietala@arita.fi

Tomi Lampinen

Automyyjä, yritysmyynti,
Uudet autot / Vaihtoautot

0400 292 292

020 7912 572

tomi.lampinen@arita.fi

Roy Renlund

Myyntipäällikkö,
Vaihtoautot / Uudet autot

040 5363 323

020 7912 570

roy.renlund@arita.fi

Tomi Orava

Toimitusjohtaja,
Vaihtoautot / Hallinto / Uudet autot

040 848 4054

tomi.orava@autoarita.fi

Jukka Ärttö

Automyyjä,
Uudet autot / Vaihtoautot

040 7583 728

020 7912 582

jukka.artto@arita.fi

Vaihtoautot


Kimmo Hietala

Vaihtoautopäällikkö,
Uudet autot / Vaihtoautot

0400 659 967

020 7912 571

kimmo.hietala@arita.fi

Tomi Lampinen

Automyyjä, yritysmyynti,
Uudet autot / Vaihtoautot

0400 292 292

020 7912 572

tomi.lampinen@arita.fi

Roy Renlund

Myyntipäällikkö,
Vaihtoautot / Uudet autot

040 5363 323

020 7912 570

roy.renlund@arita.fi

Tomi Orava

Toimitusjohtaja,
Vaihtoautot / Hallinto / Uudet autot

040 848 4054

tomi.orava@autoarita.fi

Jukka Ärttö

Automyyjä,
Uudet autot / Vaihtoautot

040 7583 728

020 7912 582

jukka.artto@arita.fi

Yritysmyynti


,

Huolto ja korjaus


Juha Hiiri

Korjaamopäällikkö,
Vuokraamo / Huolto / Korikorjaamo

020 7912 576

juha.hiiri@arita.fi

Sami Reponen

Huoltoneuvoja,
Huolto

020 7912 578

sami.reponen@arita.fi

Mikko Dillmann

Huoltoneuvoja,
Huolto

020 7912 579

mikko.dillmann@arita.fi

Pikahuolto


,

Korikorjaamo


Juha Hiiri

Korjaamopäällikkö,
Vuokraamo / Huolto / Korikorjaamo

020 7912 576

juha.hiiri@arita.fi

Varaosamyynti


Janne Vilhunen

Varaosapäällikkö,
Varaosat

020 7912 567

janne.vilhunen@arita.fi

Heikki Vauhkonen

Varaosamyyjä,
Varaosat

020 7912 568

heikki.vauhkonen@arita.fi

Hallinto


Satu Kaljunen

Autosihteeri,
Hallinto

020 7912 560

satu.kaljunen@arita.fi

Tomi Orava

Toimitusjohtaja,
Vaihtoautot / Hallinto / Uudet autot

040 848 4054

tomi.orava@autoarita.fi